close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Leden 2010

tipy na sezonu 2010

24. ledna 2010 v 15:39 | Taťka |  co se chystá
Prosím o společné návrhy a tipy na výlety v roce 2010 dávejte sem

hledáte ubytování zima i léto

9. ledna 2010 v 11:42 | Taťka |  Ubytování na horách nejen pro motorkáře
Vážení návštěvníci mého blogu.Jak již většima z Vás ví,mou hlavní činností mimo motorkaření je provozování horského hotelu M&M v Novém Městě u Jáchymova.Náš podnik je zaměřen převážně na školy v přírodě,lyžařské výcviky ale i rodinné pobyty a různé společenské akce v Krušných horách.
Celková kapacita je 60 lůžek ve 20 pokojích.Celý hotel prošel nákladnou rekonstrukcí v roce 2005 a tím přešel do kategorie ***.Součástí hotelu je samoobslužná jídelna pro skupiny a hotelová restaurace s barem.V půdních prostorách lze využít učebnu pro školy v přírodě.
V letních měsících hoteloví hosté mohou relaxovat u vyhřívaného bazénu na zahradě,stejně tak i použít grill a otevřené ohniště.
V zimních měsících jsou v těsné blízkosti běžecké i sjezdové tratě za velice příznivé ceny.Pro náročnější lyžaře je 6km vzdálený skiareál Neklid nebo Klinovec-sever.
V případě zájmu o ubytování v překrásném koutu Krušných hor i při cestách do blízkého Německa nás neváhejte kontaktovat buď na e-mail nebo přes webové stránky
http://www.ceskehory.cz/ubytovani/hotel-mm-nove-mesto-u-jachymova.html
nebo na
http://www.hotel-mm.eu

ceny na hotelu jsou smluvní
S díky za zájem