close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Červenec 2009

4.Tradiční motosraz K.S.P.J.S 2009

27. července 2009 v 19:51 | Taťka |  co se událo
Zhrnutí předchozích článků !!!!!!!!!!
Taťka píše:Kamarádi,kamarádky přátelé.
Kapacita pokojů je na 110 % vyčerpána,ale možnost přespání ve vl. stanech možná.Při špatném počasí i na půdě ve spacákách.
ROZPIS ubytování zde:
1/A Petr Cvešper + 3 Potštát :-:
2/A Honza + Monča+ Lucka KSPJS Karlovy Vary :-: záloha 300,- zapl. :--)
3/A Karel Hrb 600,- zapl. :--) +Michal :--):-: Max a Lenka Brno :-:
4/A Tonda + Helena Polákovi z Loun a Jindra a Dana z Teplic :-:
5/A Helča Brno :-: 300,- :--)
6/A Béda a Ája Žatec :-:
7/A Tom Praha + odbory Míťa Frýdek Místek KSPJS :-:
8/A Jarda + Míra - Sokolov 600,- zapl. :--):-:

1B Jarda Ros.+ Michal Praha :-: Michal 520,- :--) Jarda 300,- :--)
2B Witti 300,- :--) + Heavyrider VROC :-:
3B Jiřík a Stáňa na Velorexu a Kačka+Eda a teta Míša KSPJS :--)
4 B Bruno + ledvinka Morava :-:
5b Pecka z Loun + 3 /jeden musí do spacáku :?: /3lůžák :!:
6B Geronimo a Danča,Haby a Gabča Brno :-:
7B Jirka + Verča Kopřivnice :-:
8B Standa + Marcelka Kladno :-: 600,- :--):--)
9B Jižní jezdci - Leon a Lenka Košice:-: Pokémon s Pokémonkou - Bardějov :-:
10B Web 28 + ledvinka :-: Hodonín VROC
11B Delaney + Bergeti-ová VROC Praha :-: zapl. 600,- :--)
12B Ddrak Čejkovice + Cecil Brno a Fedor Bratislava Asie a Radek :lol: x :-:
Půda:
Ládík KSPJS :-/)
Píďa KSPJS + VROC :-/)
Květák KSPJS :-/)
Bob KSPJS :-/)
Robert KSPJS :-/dále nahlášeno 5 z motoChodov


Pokud jsem na někoho zapomněl omluva.Co jsem měl podchyceno jsou ubytováni. :-((:-(???;););)u:-)u:-)


Dle posledního sčítání motolidstva je nahlášeno 63 osobiček a 43 moto různých značek a kubatůr ::-/::-/

Přátelé,kamarádi.Vzhledem k tomu,že se stalo již podvakráte to, že přihlášení na tuto akci, se bez odhlášení zároveň přihlásili i na jinou ve stejném termínu :o.-. ,musím tedy ohlásit že ZÁLOHY JE NUTNÉ ZAPLATIT DO 30.7.2009 na osobu ve výši 300,- Kč na ubytování v srpnu v Krušných horách na č.ú u K.B 43-4607090207/0100 v.s.přezdívku a pro pořádek avizo sem!
Ti kteří již řádně splnili jsou označeni :--):--) i s částkou. :-(???

p.s. nevadí mě,že někdo neplánuje přijet,vadí mě ale,že blokuje místo někomu,který má zájem o setkání s kamarády a postýlku pro něj nemám :!::-)-(-:u:-)X(


Upřesnění sobotního programu
dopoledne po snídani hrátky nejen v bazénu
oběd v 11 hodin a poté příprava strojů
odjezd ve 12 hodin na vyjížďku směr Žlutice, kde je od 13 hod.dojednaná prohlídka sklepení muzea Útrpného práva ::-/::-/
poté přesun cca 10 km do Chýše kde máme od cca 14,30 hod. ::-/ exkurzi Zámeckého pivovaru
ta bohužel bude asi na dvě skupiny a tak zájemci, kteří budou chtít i návštěvu ::-/ zámku ,pujdou v první a následně zámek :-(???
poté společný přesun na základnu, kde bude další večerní program :-)-(-::-)-(-::-)-(-:u:-)u:-):lol::lol::roll:


Kamarádi a přátelé.Chystá se jako každý rok sraz přátel jedné stopy a to v hotelu M+M v Novém Městě u Jáchymova a to ve dnech 21.8 až 23.8.2009 od pátku do neděle na základně spolku http://www.mapy.cz/?query=#x=129622016@ ... _134453000

http://www.m-a-m.ubytovani-hotel.eu/Jachymov.htm ZDE SE NEHLAŚTE !!!!!!!!!!! pouze info a foto

Jedná se již o čtvrté setkání kamarádů a přátel a to čistě nekomerční a soukromé posezení při country muzice.

V pátek po dojetí účastníků ubytování v pokojích,večeře formou grilování a posezení u ohně/kytary vítány/pravděpodobně s country kapelou Petr nebo Pavel..V sobotu po snídani a dojetí zpozdilců nezbytné hry dle návrhů ,a po lehkém obědu vyjížďka cca 105km.Navečer /i během noci/ koupání ve vyhřívaném bazenu,večeře opět na grilu a večer country posezení se skupinou Trepka ev.jinou a možná i rocková kapela .V neděli po vystřízlivění a nezbytné snídani, koupání v bazénu,káva se štrůdlem krátká vyjížďka a poděkování na Andělské hoře u Karlových Varů za účast a poté bude rozjezd do domovů.Po třech předchozích letech a slušné účasti se moc těšíme.

Parkování v uzavřené zahradě hotelu.

Cena ubytování na osobu a den 300,-se snídaní + 70,- oběd

Zvýhodněná cena na oba dny 450,- se snídaní + 70,- oběd

spaní ve stanech možné zdarma / lze objednat pouze snídani/
+ příspěvek na účinkující kapely 100,- Kč

Prosím tedy o nahlášení účastníků na tatka@chopper-cruiser.cz


brigáda na dřevo !!

27. července 2009 v 13:23 | Taťka |  co se událo
Kamarádi,zítra a pozítří t.j. úterý a středa 28.7-29.7. je nutné udělat brigáďičku na zajištění ohně srpnového srazu.Loní jsem využil pomoci Plíška a i letos potřebuji pomoc.
Kdo tedy může ,ať se dostaví do 15 hodin na základnu v hotelu v pracovním a s rukavicemi.Od lesního mám povolení k vytěžení loňských polomů z nevelké dálky od základny.Dopravu mám vlastní ale stejně si máknem.Hlašte se všichni,snad se aspoň jeden pracant najde.

na Šumavu 25.7 tuto sobotu !!

24. července 2009 v 19:05 co se událo
Kamarádi,sice pozdě,ale přeci. X(X(
v sobotu 25.7.2009 ráno vyjíždíme za krásami Šumavy ::-/ .Plánovaná je prohlídka Hluboké http://www.zamek-hluboka.eu/ ::-/ a rozhledny ::-/ na Kleťi http://www.ckrumlov.cz/cz1250/region/soucas/i_klet.htm .Přespíme :-)-(-::-)-(-: u příbuzných Honzy a Monči ve spacákách a stanech./jednu noc/.Ráno v neděli okolí a po cestě něco vymyslíme.Sraz je v 8 ráno :!: na pumpě BENZINA v Bochově u Karlových Varů :!::!::!: Kdo má chuť ať s radostí :lol: dorazí na sraz :--)

návštěva SCRC

21. července 2009 v 20:55 | Taťka |  co se událo
Vážení účastníci a i ostatní nejen z oblasti západních Čech a Krušnohoří.Při příležitosti návštěvy moravského chapteru :-/)http://www.scrc166.wz.cz/scrc166.htm a přenocování některých členů VROC :-/):-/) při návštěvě NDR, bude ve čtvrtek 23.7.2009 :!: ve večerních hodinách uspořádáno společné grilování a posezení :-)-(-::-)-(-: .Pokud tedy máte čas přijďte pobejt u:-) a poklábosit ;)/ dopoledne jedu dokoupit zásoby tedy radši prosím o nahlášení/ :-:

tip na výlet 1.8.2009

20. července 2009 v 16:34 | Taťka |  co se událo
pokud bude slušně mám chuť na výlet :-/) . Od nás ze západu cca 120 km kdo se přidá :?:http://www.primotorbike.com/?utm_source ... gn=Primoto

nebo radši asi sem

http://www.budynskypoutnik.cz/Slovensko 2009 září

15. července 2009 v 13:43 | Taťka |  co se událo
Přátelé,uvolnila se 3 místa !!!!!!!
P Ř I H L Á Š E N Í:

Důležité:
Potvrzení přihlášky ze strany bikera je pouze od něj přijatá platba pod příslušným VS na účet u KB, a.s. Hodonín (viz. str.4)!

Po loňské zkušenosti s cestami, ubytováním, stravováním a skvělou partou lidí bylo dohodnuto za stejné sestavy (+ 4 nováčci: Rasťo, Milan, Radek a Fedor) absolvovat "repete" se vším všudy, tentokrát však o den déle.

Pánové z větších vzdáleností CECIL, TAŤKA, MICHAL, FEDOR a AJAX mají ode mne pozvánku k možnému přenocování u nás již z pondělka na úterý, aby ráno nemuseli vyjíždět na společný sraz tak brzo.
Severní jezdci (červení) se připojí k Jižním jezdcům (modří) v Handlové na pumpě Slovnaft (jako loni), poté zajedeme na motorest u přehrady nad městem (plavky sebou) a poté povede naše cesta i přes motorkářský ráj - ŠTUREC. Ostatně jsme si to již loni "ošahali", hezčí cestu s tolika zatáčkami a neustálým stoupáním a poté klesáním k B. Bystrici nenajdete nikde jinde na Slovensku!


1. DEN, 1. 9. 2009 (392 km):
Sraz jižní skupiny - pumpa ÖMW u Liedlu a OBI v 9.00, odjezd směr Slovensko v 9.30. Celkem nás čeká trasa z loňska, ale je parádní, tak proč si ji nezopakovat?:

TRASA:
HODONÍN - Holíč - Sobotiště - MYJAVA - Brezová pod Bradlom - Vrbové - PIEŠŤANY (I. pauza - cígo, kafe atd.) - Topoľčany - Partizánske - Nováky - Prievidza - HANDLOVÁ (pouze tankování!) - II. pauza - motorest Korzár na přehradě (možnost okoupání - oběd, cígo, kafčo atd.) - Žiar n. Hronom - Zvolen - B. Bystrica - DONOVALY - III. pauza - Ružomberok - (2. tankování na ÖMW) - IVACHNOVÁ, penzion POD LIPAMI

Po našem příjezdu se ubytujeme, opečeme si špekáčky, dáme pivko, víno, prostě co teče, pokecáme případně i o dalším plánu, který se může měnit dle dohody většiny. Grilování máme zabezpečeno na druhý večer v LEVOČI, ale možná, že šéfkuchař FEDOR nás něčím překvapí už tento večer?

2. DEN, 2. 9. 2009 (210 km):

9.00 - 9.45 snídaně, odjezd směr Tatry 10.00 přes Ružomberok. Myslím si, že tato část cesty se dá jezdit i vícekrát. V Tatranské Lomnici můžeme absolvovat buď výjezd na Lomnický štít (2620 m.n.m.) kabinkovou lanovkou, kde se nachází observatoř (teplé vložky do oblečení sebou a to do 14.00 hodin) - 380,- Sk / osoba tam i zpět (má to však význam pouze při pěkném počasí kvůli viditelnosti) nebo si zajezdit na bobové dráze TATRABOB od 9.00 do 18.00 za cenu 80,- SK/osoba/1 jízda - www.tatrabob.com!

TRASA:
IVACHNOVÁ - Habovka - Zuberec - Liptovský Mikuláš (tankování) - Pribylina - ŠTRBSKÉ PLESO (154 km, pauza) - TATRANSKÁ LOMNICA
(možný výjezd lanovkou na Lomnický štít!)-
Veľká Lomnica - Huncovce - Kežmarok - Kubica - Vrbov - Spišský Štvrtok - LEVOČA, RZ penzion (3 km za městem)

Po příjezdu do RZ penzionu se ubytujeme a poté nás čeká grilování opět v plné režii obsluhy penzionu: 150 gr. brav. krkovička, 50 gr. klobáska, salát, okurky, feferóny, chleba - my budeme jen "papkat" a relaxovat!


3. DEN, 3. 9. 2009 (150 km):

Tento den nás bude vést "ochanca čudských práv východnej Ásie" - naplukovník JARIK, takže pohoda - klídek - tabáček! V 8.30 - 9.15 společná snídaně, odjezd směr LEVOČA s bohatou historii a řadu památek vč. nádherného historického centra města, a tak bychom si pro letošek mohli najít více času k prohlídce?
V 10.00 pak Michalovce - Zemplínská Šírava, po cca. 20km bude I. pauza - zastávka spojená s návštěvou největšího a jednoho z nejkrásnějších hradů nejen na Slovensku - SPIŠSKÝ HRAD - www.spisskyhrad.sk . Otevřeno denně 9.00 - 18.00, vstupné pro skupinu nad 15 osob slevněno na 100,- Sk/osoba ! Zde se zdržíme cca. 2 hodinky (uvidíme, komu se tentokrát bude chtít vyšlápnout ten kopec až nahoru - ale zkusit bychom to mohli?), možná méně a budeme pokračovat k cíli.
TRASA:
LEVOČA - Spišský hrad (I. pauza) - PREŠOV (45 km, tankování) - Hanušovice n. Topľou - Vranov n. Topnou - Strážske - Michalovce - ZEMPLÍNSKÁ ŠÍRAVA, hotel Chemez***

Po našem příjezdu na hotel a uvítání s rodinkou Gálových a osazenstvem hotelu (servírky, barmanky, uklizečky atd.) se ubytujeme a dáme teplou večeři.Poté nám bude k dispozici hotelový bazén zdarma (do 21.00) nebo blízká pláž "Zemplína" (po loňské zkušenosti už asi ne) každopádně si dáme později v hotelovém baru scuka na pokec, pivko, prostě volnou zábavu atd.! Žádám Vás, zejména ty trénovanější (viď lachtane Jiří a Jardo), aby se nás nesnažili zkazit!


4. DEN, 4. 9. (200 - 400 km - jak se komu podaří?):

Snídaně 9.00 - 9.30, poté sraz v hotelovém baru. Zastaví se za námi dobrý přítel JARIK a LEON z Košic a přidají se ke společné vyjížďce po krásách "východnej Ásie" - ani ta DUKLA není špatná (za rok tam mohli přibýt nové pomníky?), nebo mrknem na "Mořské oko", které jsme loni marně hledali! Někteří si možná rádi zopakují cestu na hotel Chemez do Humenného, že?
Každopádně absolvujeme od 200 do 400 km (slušný rozstřel) vyjížďku po pěkných místech s řadou samozřejmých zastávek na kafčo, cígo atd., společný oběd bude také a poté se vrátíme k večeru na hotel.
Pozor:sobotní společný výjezd není povinný - pokud se někdo rozhodne užít si pěkný den na pláži Zemplínské Šíravy, či využít (za úplatu) služeb hotelu - sauna, masáže atd. (hotelový bazén máme v ceně), nebo jet sólo, není problém! Po našem příjezdu na hotel si dáme opět teplou večeři a bude následovat stejný (i když on nikdy není stejný) program jako včera.


5. DEN, 5. 9. 2009 (cca. 360 km):

Jelikož nás na tento den čeká pěkná řádka kilometrů (loni jsme jeli "durch" SR - 550 km a bylo to "o hubu"), bude lepší, pokud zvládneme 2/3 cesty zpět a přespíme naposledy v Penzionu p. Hatiara " Pod Lipami"! Navíc jsme se vraceli k domovům za setmění a značně vystaveni.

Snídaně v 9.00 - 9.30, poté pobalení a sraz u motocyklů. Většinu cesty až po Žilinu pojedeme společně, takže společné budou i pauzy (každá po cca. 100km a vybírat je budu dle znalostí a podmínek jaké budou panovat, ok?). Bohužel cestou zpět nebude nějaký extra čas na poznávání dalších krás Slovenska, pokud chceme přijet v normálních hodinách na místo posledního ubytování.
TRASA:
ZEMPLÍNSKÁ ŠÍRAVA, hotel Chemez*** - Michalovce - Sečovce - KOŠICE (tankování?) - Marcegany - Krompachy - Spišské Vlachy - Spišská Nová Ves - Smižany - Spišský Štvrtok - POPRAD (tankování ?) - Svit - Važec - Východná - Liptovský Mikuláš (motorest Dechtáre - večeře) - IVACHNOVÁ
Naposledy se ubytujeme, něco opečeme, popijeme, pokecáme o zážitcích, možná že opět šéfkuchař FEDOR něčím překvapí? Večer se domluvíme na složení skupin, v jakých pojedeme poslední díl cesty k domovům!

6 DEN, 6. 9. 2009 (392 km)

Snídaně bude od 9.00 do 10.00 hodin, poté se pobalíme a postupně budeme odjíždět ve skupinách k domovům (Brňáci směr Trenčín, severní jezdci směr Bytča, Makov, Jižní Jezdci níže uvedenou trasou).

TRASA:
HODONÍN - Holíč - Sobotiště - MYJAVA - Brezová pod Bradlom - Vrbové - PIEŠŤANY (I. pauza - cígo, kafe atd.) - Topoľčany - Partizánske - Nováky - Prievidza - HANDLOVÁ (pouze tankování!) - II. pauza - motorest Korzár na přehradě (možnost okoupání - oběd, cígo, kafčo atd.) - Žiar n. Hronom - Zvolen - B. Bystrica - DONOVALY - III. pauza - Ružomberok - (2. tankování na ÖMW) - IVACHNOVÁ, penzion POD LIPAMIKaždého zúčastněného bude akce stát 3.300,- Kč(cca. 120 EUR)
vč. příslušné stravy
(80% z Vás se akce účastnilo a již ví, co obnáší)! Platbu, prosím, posílejte na č.ú. u KB, a.s. Hodonín: 86 - 2421530287/0100, VS: číslo za Vaší přezdívkou!Poté budu vše hradit příslušným ubytovacím zařízením, nebudu nosit takový "ranec" peněz sebou jako loni - to jistě chápete, ne?
Pochopitelně, že samostatnou položkou akce je PHM a osobní spotřeba!Na naši společnou akci se už nyní těší
- lachtan WEB a Taťka

Country večer

10. července 2009 v 21:03 | Taťka |  co se událo
Kamarádi,
v sobotu 18.7.2009 je v country městečku ve Vysoké Peci u Nejdku country večer kde má i vystoupení nám všem známá kapela Petr nebo Pavel,kterou mám tu čest i pozvanou na 4.Krušnohorský motosraz v srpnu.Pokud tedy to bude možné,tak se můžeme sejít a ev. přespání po akci u mě je možné.
info je na http://www.petrnebopavel.cz/index.php?mod=vystoupeni