close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Červen 2007

Průzkum Alp - Grossglockner

25. června 2007 v 20:15 | Milan
Letos má náš klub plánovanou dovolenou za účasti většiny členů na Slovensku a v Maďarsku.
Celková délka je cca 3 000 km a všichni se již těší.
Ostatní vyjížďky pácháme po našich krásných krajích, ale zachtělo se nám i motorkářského nebe - Grossglockner-Motorradhimmel.
Tak Milan a Martin vyrazili zjistit trasy a podmínky pro podobný výlet.
Trasa - 1. den : Kovářská, Podbořany, Praha, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, Bischofshofen, Caprun, Bad Gastein, Obervellach, ( spánek - parkoviště pod přístřeškem - totálně zmoklí a spokojení )
2. den : Lienz,Toblach-Dobbiaco,Cortina d´Amp a skoro Belluno ( spánek u horské řeky v krásném prostředí - zřejmě v zákazu stanování ).
Tyto dvě etapy jsme si v Alpách neskutečně užívali na krásných silnicích s bandama jiných motorkářů. Některé úseky jsme si zopákli a zajížděli na různá i neznačená místa, jelikož jsem srabácky vzal navigaci a ta nás z toho vždy dostala :)).
3.den : Belluno, Treviso, Benátky, a pak do kempu- Lido delgi Sacchi.(spánek- v kempu-bungalov pro 5 lidiček a sprcha!! jéééé )
Prohlídli jsme nezbytné, pozávodili s Italy na malorážkách, podráždili Carabiniery a upalovali na pár dní k moři. V kempu byly naše bábovky z Kovářské s cestovkou na celý týden. Co - no , vykoupali, zahráli, pokecali , popili atd.
Tyhle dny nepočítám a tedy pokračuje 4 den. :)))))))))))) ( počítám - ale jinak :-) )
4. den : Lido , Padova, Castelfranco, Feltre, Santa Giustina (spánek v neskutečně krásném kaňonu u řeky plné pstruhů a totálně čisté vody a určitě v zákazu stanování ).
5. den: to hlavní -horskými cestami krásných silniček na nejvyšší bod motorkářských cest v Evropě - Grossglockner. Grossglockner, průsmyk a po sjezdu několika kilometrů chvilku i mráz, ale hlavně vytrvalý déšť a tedy noční úprk po dálnici nacvičené každým plechovkářem cestou z jihu.(spánek ? !- co by sme za to dali- cesta v dešti od pumpy k pumpě, kafe, polívka, kafe , redbull, kafe ....., zima mokro )
No nejkrásnější etapa kterou nezkazil ani závěrečný několikasetkilometrový celonoční úprk.
Za 18 Euro projedete do horského ráje krásné přírody, ledovců, vodopádů, kroucených zatáček, překrásných výhledů,a všeho dalšího připraveného pro motorkáře. Dostanete se do výšky nad 2500 metrů nad mořem a mezi lidi sco si jízdu opravdu užívaj.
No to stačí co ??? Víc řeknou obrázky a někdy spáchám serióznější popis, teď to bylo jen na rychlo.
Za náš spolek 1:K.S.P.J.S. Milan

naše zahájení

22. června 2007 v 19:21 | honzapes |  co se událo
Vážení přátelé spolku.Dnes jsem si dovolil zahájit naše oficiální stránky spolku.Doufám tedy ,že budete spokojeni